روش های همسرداری

روشهای همسر داری،عشق،بوسه،آیین زندگی و همسرداری،http://fars-download.mihanblog.com

اگر با همسرت مشکل دارید و در آستانه جدایی هستی و یا اینکه با هم سازش ندارید ،حتما حتما!! تاکید و خواهش دارم این مقاله را بخونید و بکار گیرید و اگر نتیجه نداد، بعد هر تصمیمی خواستید بگیرید!!!

الفـ برنامه‌ریزی كنید:
1ـ یادداشت كردن برنامه‌های روزانه از شب قبل و اولویت بندی آن‌ها.
2ـ انجام دادن كارهایی كه كمتر به آن‌ها علاقه داریم در اول صبح و كارهایی كه بسیار علاقه داریم بعد از آن‌ها.
3ـ قرار دادن وقتی برای انجام كارهای هنری و مورد علاقة شخصی.
4ـ تهیه ناهار یا شام از ابتدای روز مثلاً ساعت 9 صبح.
5ـ گنجاندن دعا در برنامه روزانه.
6ـ ما می‌توانیم خورشید خانة خود باشیم ولی ابتدا باید از خود بپرسیم من كه هستم؟ به كجا می‌روم؟ چرا به اینجا آمده‌ام؟
7ـ لیستی تهیه كنید كه شامل 4 ستون: نقاط ضعف، نقاط قوت، اهداف كوتاه مدت، اهداف بلند مدت باشد.......

 

اگر با همسرت مشکل دارید و در آستانه جدایی هستی و یا اینکه با هم سازش ندارید ،حتما حتما!! تاکید و خواهش دارم این مقاله را بخونید و بکار گیرید و اگر نتیجه نداد، بعد هر تصمیمی خواستید بگیرید!!!

الفـ برنامه‌ریزی كنید:
1ـ یادداشت كردن برنامه‌های روزانه از شب قبل و اولویت بندی آن‌ها.
2ـ انجام دادن كارهایی كه كمتر به آن‌ها علاقه داریم در اول صبح و كارهایی كه بسیار علاقه داریم بعد از آن‌ها.
3ـ قرار دادن وقتی برای انجام كارهای هنری و مورد علاقة شخصی.
4ـ تهیه ناهار یا شام از ابتدای روز مثلاً ساعت 9 صبح.
5ـ گنجاندن دعا در برنامه روزانه.
6ـ ما می‌توانیم خورشید خانة خود باشیم ولی ابتدا باید از خود بپرسیم من كه هستم؟ به كجا می‌روم؟ چرا به اینجا آمده‌ام؟
7ـ لیستی تهیه كنید كه شامل 4 ستون: نقاط ضعف، نقاط قوت، اهداف كوتاه مدت، اهداف بلند مدت باشد.
8ـ عقده‌های روانی و اندوه‌های درونی خود را بنویسید.
9ـ اهداف 10 سال آینده خود را تعیین كنید و آن را سرلوحه كارهای خود قرار دهید.
10ـ اهداف كوتاه مدت خودر ا كه در عرض 1 هفته می‌توان به آن رسید را یادداشت كنید و مهم‌ترین آن را در صدر برنامه، قرار دهید.
11ـ خودمان را دوست داشته باشیم تا بتوانیم همسر و اطرافیانمان را نیز دوست بداریم.

ب ـ همسرتان را آنطور كه هست بپذیرید:
1ـ از فكر عوض كردن خصوصیات اخلاقی همسرمان صرف نظر كنیم و او را همان طور كه هست بپذیریم تا موانع بین شما و همسرتان برداشته شود.
2ـ غر زدن به خاطر مسائل كوچك باعث می‌شود كه او علاقه‌اش را از خانه و خانواده از دست بدهد.
3ـ نق زدن و گله كردن، از دوام زندگی و سلامت روح و جسم شما و همسرتان می‌كاهد.
4ـ اگر شوهرتان را بپذیرید او خودش زندگی را به شما خواهد سپرد.
5ـ پذیرفتن او با تمام نقاط قوت و ضعفش شما را با نشاط و مسرور خواهد ساخت.
6ـ همسرتان همان است كه هست، او را آنچنان كه هست بپذیرید.
7ـ همسرتان در لحظات سخت شكست و اندوه بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارد كه شما او را بپذیرید و شخصیت او را قبول داشته باشید.
8ـ هرگز او را با مرد دیگری مقایسه نكنید.
9ـ اگر مرد بفهمد شما آدمی عیب‌جو و غرغروای هستید و سعی دارید بزور او را تغییر دهید اعتمادش را به شما از دست خواهد داد.
10ـ به جای پیدا كردن نقاط ضعف همسرتان، نقاط قوت او را توسعه دهید، شوهر شما نیاز دارد كه احساس اهمیت كند. احساس كند كه دیگران او را دوست دارند و شخصیت او مورد قبول آن‌هاست.
11ـ او به اندوه شما نیازی نخواهد داشت او به این نیاز دارد كه شما او را بپذیرید.

ج _ او را تحسین كنید:
1ـ به همسرتان بگوئید كه با تمام صفات و ویژگی‌هایش او را تحسین می‌كنید و خواهیم دید كه او احساسات و عواطفش را بیان خواهد كرد.
2ـ وقتی با شما سخن می‌گوید او را تحسین كنید و هر كاری دارید كنار بگذارید و به او خیره شوید و به برنامة مورد علاقة او توجه كنید او نیاز دارد كه بفهمد تنها قهرمان زندگی شماست.
3ـ هرگز با بی‌تفاوتی با او سخن نگوئید.
4ـ خصوصیات قابل ستایش او را بجوئید حتی زشت‌ترین مردان دنیا نیز خصوصیاتی دارند كه ارزش ستایش و تمجید را دارد.
5ـ در پناه هر مرد موفق زن موفقی است كه نیازهای او را برآورده و به او عشق ورزیده است.

د ـ خود را با او وفق دهید:
1ـ خودمان را با او وفق بدهیم همانند پادشاه و ملكه حتی در صورت اشتباه بودن تصمیم پادشاه ملكه باید از دستور اطاعت و نباید گله و شكایتی كند و از دستور سرباز زند. مگر آنكه با ارزش‌های مذهبی، مغایر باشد.
2ـ این بار به او بگوئید من ترا به خاطر صفات و ویژگی‌هایی كه داری تحسین می‌كنم و ببینید كه چه اتفاقی روی می‌دهد.
اگر دوست دارید احساسات و عواطفش را به شما نشان دهد او را تحسین كنید اگر او را تحسین نكنید او چیزی برای گفتن به شما نخواهد داشت. اگر این كار را بكنید زندگی به كامتان شیرین خواهد شد.
3ـ خلبانی می‌گفت «وقتی همسرم به من بی‌توجهی می‌كند و به آنچه می‌گویم جواب نمی‌دهد دو تا سه روز به فكر فرو می‌روم بی‌تفاوتی بدترین دردی است كه آدم با آن روبرو می‌شود».
4ـ مهمترین كاری كه می‌توانید در زندگی انجام دهید این است كه به او بگوئید: «تو مهم‌ترین فردی هستی كه در زندگیم هستی و لحظه لحظه زندگیم با عشم تو سپری می‌شود.
5ـ مرد به یك زن غرغرو یا یك زن همیشه تسلیم علاقه‌ای ندارد. او زنی با شخصیت و دارای عقیده و جرأت می‌خواهد. اما در عین حال به دنبال كسی است كه تصمیم‌های آخر را با او در میان بگذارد.
6ـ پیشنهادات همسرمان را با اشتیاق پاسخگو باشیم و هرگز در برابر آن‌ها اما و اگر، نیاوریم اگر دوستی به شما پیشنهادی ارائه داد ممكن است آن را با شادمانی بپذیرید! كدام دوست از شوهرتان بهتر است؟
7ـ زمانی كه زن تسلیم شوهرش گردد و زندگی را به دست او بسپارد و تا آنجا كه ممكن است برایش احترام قائل شود و به او خدمت كند او برای شوهر به یك فرشته تبدیل می‌گردد و تمام زندگی مرد را پر می‌كند.

ه ـ از او قدردانی كنید:
1ـ بزرگترین دارای زندگی انسان سپاسگذاری و بدترین و سخت‌ترین چیز ناسپاسی است.
2ـ قدرشناسی را باید با كلمات، عقاید و اعمال خود ظاهر ساخت. قدرشناسی و سپاسگذاری كه در قلب شما نهفته است هیچ سودی ندارد. فرد قدرشناس سكوت نمی‌كند بلكه قدرشناسی را به همه ابراز می‌كند.
3ـ وقتی مردی به همسرش هدیه می‌دهد تنها جایزه‌اش شادی و سرور همسرش در هنگام دریافت آن است.
4ـ اگر واقعاً به هدیه‌ای كه همسرتان برایتان می‌خرد علاقه‌ای ندارید مراقب رفتارتان باشید. اگر برایتان ممكن است علی رغم میل خود از آن استفاده كنید. اما اگر اصلاً آنرا دوست ندارید، در به كار بردن كلماتی كه به همسرتان می‌گوئید دقت كنید. علی رغم اینكه هدیه او را دوست ندارید، از او تشكر كنید كه به فكر شما بوده است. حتماً از اینكه شما را به یاد داشته و علی رغم مشكلات كاری و نگرانی‌های بسیار كه امروزه در زندگی دیده می‌شود شما را فراموش نكرده از او قدردانی كنید.
اصول پیشنهادی برای بهبود در زندگی «1ـ پذیرفتن 2ـ تحسین كردن 3ـ وفق یافتن 4ـ قدردانی كردن».

خلاصه‌ای از تكالیفی كه گذشت:
1ـ برنامه‌ریزی كنید.
2ـ شوهرتان را آنچنان كه هست بپذیرید دو لیست جداگانه تهیه كنید. در یكی از آن‌ها نقاط ضعف او را بنویسیدو در دیگری نقاط قوت او را ذكر كنید نه نقاط ضعف او نگاهی بیندازید و سپس آن لیست را دور بیندازید و دیگر به آن‌ها فكر نكنید. فقط به نقاط قوت او فكر كنید، این لیست را با خود داشته باشید و هر گاه غمگین، ناراحت و یا خوشحال می‌شوید نگاهی به آن بیفكنید.
3ـ هر روز شوهر خودتان را تحسین كنید. به نقاط قوت او توجه كنید. همین امروز جمله‌ای تحسین برانگیز به او بگوئید و با تحسین و ستایش، روح خسته او را سر حال و شاداب سازید.
4ـ خود را با زندگی او وفق دهید. طرز زندگی او را آن طور كه هست بپذیرید. از او بخواهید كه لیستی تهیه كند و بنویسید دوست دارد چه تغییراتی در زندگی‌اش ایجاد شود. این لیست را وقتی كه تنها هستید بخوانید و در جهت ایجاد آن تغییرات گام بردارید به افكار او احترام بگذارید و گفته‌هایش را بپذیرید.
5ـ اگر كاری برایتان انجام می‌دهد از او تشكر كنید با رفتار و اعمال خود، این تشكر و قدردانی را نشان دهید. تمام توجه خود را به او جلب كنید و سعی كنید پس از ورود او به خانه، به كسی یا جایی تلفن نكنید مبادا هنگام ورود نسبت به او بی‌توجه باشید، در عوض به نیازهای او توجه كنید برای بعضی از مردان چیزی از این ناخوشایندتر نیست كه همسرانشان، هنگام ورود آن‌ها را تحویل نگیرند.

و ـ خانه را بیارائید:
1ـ یكی از نیازهای اساسی شوهر شما این است كه ظاهر شما او را جذب كند.
2ـ مردها هر چیزی غیر از كسالت و بی‌حالی زن را تحمل می‌كنند.
3ـ آیا شوهرتان كسل و بی‌انگیزه است؟ سریع‌ترین راه برای اینكه او را به فعالیت وادارید این است كه ظاهر خود را تغییر دهید. او از دیدن قیافه و ظاهر آراسته شما تعجب خواهد كرد.
4ـ در ازدواج این جمله یك اصل مهم است: «به شریكت توجه كن».
5ـ برای اینكه خود را برای استقبال از او آماده كنید، دراز بكشید و فشارهای روحی را از تن خود بزدائید به مردی كه صاحب قلب شماست و تا لحظاتی دیگر به خانه خواهد آمد فكر كنید.
6ـ سعی كنید بدنتان از نوك انگشتان پا تا فرق سر مانند آینه بدرخشد. با ورود او به خانه سعی كنید در دسترس او قرار بگیرید تا اگر نیاز داشت شما را تنگ در آغوش بگیرد. دندان‌هایتان را مسواك بزنید تا درخشش دندانهایتان و هم رایحة دلپذیر دهانتان او را به سوی خود جلب كند حالا اگر به او سلام كنید، مرغ روحش را به شادی وا خواهید داشت.
7ـ بسیاری از زنان شكایت می‌كنند: «شوهرم تنها با من ارضا نمی‌شود. او دوست دارد چندین زن داشته باشد چه كنم؟» جواب: شما می‌توانید برای او چندین زن باشید.
8ـ لباس‌های مختلف و آرایش‌های مختلف باعث می‌شود كه او زندگی متنوعی داشته باشد به نظر من شوهر شما به هیجان و خلاقیتی كه شما در خانه به وجود می‌آورید نیاز دارد. هرگز اجازه ندهید كه او درب خانه را باز كند و بتواند رفتار و ظاهر و تیپ شما را پیش‌بینی كند بهتر است هر روز ظاهری متفاوت و آرایشی متنوع داشته باشید. مثلاً یك روز به شكل بازیگر سینما، یك روز تیپ هفت تیركشهای فیلم‌های وسترن یا دزدهای دریایی.
9ـ بگذارید همیشه ذهن او مشغول این موضوع باشد كه ذهن خلاق شما چه ابتكاری را در زندگی او به وجود خواهد آورد.
10- پوشیدن لباس‌های متنوع و عجیب و غریب، باعث می‌شود كه آتش خفتة عشق در دل شوهرتان شعله‌ور گردد.
11ـ لازم است به 2 مورد توجه كنید و آن را مد نظر داشته باشید. اول اینكه: سعی كنید به قصد فریب یا سوء استفاده همسرتان دست به آرایش و پوشیدن لباس‌های مختلف نزنید. دوم: مواظب باشید رفتارتان با ظاهرتان متناسب باشد.

ز ـ با او بیارامید:
1ـ بسیاری از زنان در ماه‌های اول ازدواج به خاطر درگیری‌ها و كارهای سخت زندگی بی‌حوصله شده و احساس كسالت می‌كنند. یكنواختی زندگی هم ممكن است از شور و شعف روابط زناشویی بكاهد حتی یكنواختی عمل جنسی نیز ممكن است از نشاط و طراوت آن بكاهد.
2ـ یكی از نكات مهم این است كه مردها با انجام روابط جنسی رضایتبخش، احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌كنند. آن‌ها تمام خستگی‌های حرفه‌ای و كاری خود را به همراه تنش‌های روحی با انجام عمل جنسی از تنشان می‌زدایند. بنابر این اهمیت این روابط بسیار زیاد است و زن و مرد باید با نوآوری و ابتكار این روابط را تازه و نو نگه دارند تا لذت حاصل از آن هیچ وقت كهنه و كم نشود.
3ـ بعضی زن‌ها فكر می‌كنند عمل جنسی همان است كه گاهی تحت تأثیر غریزه انجام می‌دهند اما این طور نیست و زنی كه امری غیر ارادی و غیرقابل كنترل بدانند به زودی در برابر آن مقاومت نشان می‌دهند و از انجام آن لذت چندانی نخواهند برد.
4ـ ممكن است زن به مسائل جنسی بی‌علاقه باشد ولی شوهرش فكر كند كه به خود او علاقه ندارد. مردی كه در چنین شرایطی گرفتار می‌شود آرزو خواهد كرد هر چه زودتر عشق و صمیمیت به زندگی‌اش بازمی‌گردد. این حالت بسیار خطرناك است.
5ـ مرد همسردار نباید با غرایز ارضا نشده از خانه بیرون بیاید. یك زن خوب می‌داند كه روابط جنسی در حفظ زندگی او نقش موثری دارد.
6ـ اگر زن و مرد در هنگام برقراری روابط در حفظ از هم لذت نبرند. زندگی به كام هر دو تلخ خواهد شد و چه بسا این تلخی عواقب دور از انتظاری برایشان به همراه داشته باشد.
7ـ نقطة اوج جنسی، یكی از بزرگترین لذت‌های روی زمین است.
8ـ تحقیقات پزشكی نشان می‌دهد كه وقتی طرفین به این مرحله می‌رسند، قوای جسمانی آنها تجدید و تقویت می‌شود. رسیدن به این نقطه، سلامت روحی را نیز به همراه دارد. راستی عجب درمان شیرینی.
9ـ از نظر روحی هم رابطة جنسی، بزرگترین لذت را به انسان می بخشد.
10ـ برای اینكه زن و مرد بتوانند به این لذت دست یا بند لازم است رابطة درستی با خدایشان برقرار كنند.
11ـ دو شریك زندگی ممكن است احساس پوچی و تنهایی كنند یا خستگی و دلسردی و سرد مزاجی به آن‌ها روی آورد چنین وضعیتی برای طرفین به ویژه زن، ویرانگر خواهد بود. این نومیدی به جنبه‌های دیگر زندگی نیز سرایت خواهد كرد و ممكن است از او زنی غرغرو جنجال آفرین بسازد. تازه اگر مشكلاتش به این ختم شود شانس آورده است.
12ـ آمادگی برای اولین شب ازدواج به روش مناسب، ترس‌های ناشناخته‌ای را كه در دل انسان می‌رویند را از بین می‌برد.
13ـ از آنجا كه احساسات انسان بر رابطه جنسی او و رسیدن به نقطة اوج لذت جنسی تاثیر دارد، زن باید عقاید و افكارش را در مورد روابط جنسی و احساسی كه نسبت به همسرش دارد مورد بازبینی قرار دهد. در بعضی از موارد، زنان به این دلیل به اوج لذت جنسی نمی‌رسند كه خودشان نمی‌خواهند؛ تا بدینوسیله از همسرشان انتقام بگیرند.
14ـ هرگز از رابطة جنسی به عنوان سلاح استفاده نكنید.
15ـ هیچ مردی نمی‌تواند رضایت زنی را در روابط زناشویی جلب كند مگر اینكه زن بخواهد به آن لذت برسد.
16ـ زنی كه تلاش فراوانی می‌كند تا نیازهای شوهرش را برآورده كند، شوهرش را در برابر تحریك دیگر زنان ایمن می‌سازد.
17ـ پایه كامیابی جنسی در رختخواب نیست، بلكه در پای میز صبحانه بنا شده
است! آنچه در آغاز روز، هنگامی كه مرد خانه را ترك می‌كند، زن به او می‌گوید و یا از گفتن آن سرباز می‌زند، مشخص می‌كند كه آن روز غروب چه اتفاق‌هایی در خانه روی خواهد داد.
18ـ شوهری كه بتواند احساس‌ها و آرزوهای قلبی خود را با همسرش در میان بگذارد، هرگز فرد دیگری را به عنوان شریك روح و جسم خود برنخواهد گزید.
19ـ زنی كه حاضر نیست شوهرش را از نظر جنسی راضی و خشنود كند، در حقیقت با زبان بی‌زبانی این اجازه را به او داده كه برای ارضاء غریزه خود و كسب «رضایت» به هر محلی كه می‌خواهد قدم بگذارد.
20ـ همسر شما به یك شریك، غمخوار، یاور و رامشگر نیاز دارد. اگر در رختخواب
با او سخاوتمندانه برخورد نكنید، او هم با شما صمیمانه رفتار نخواهد كرد. اگر همواره در
اختیار او باشید، لازم نخواهد بود كه نگران و مراقبت او باشید، زیرا او با بودن شما به جای دیگری نخواهد رفت. هر آنچه او می‌خواهد به او بدهید تا هر آنچه شما می‌خواهید او به شما بدهد.

love,عشق،همبستری،همبستری زن و مرد،fars-download.mihanblog.com

 ن ـ عاشق هم باشید:
طرز رفتار شما در اولین چهار دقیقه‌ای كه از بیداری شوهرتان می‌گذرد، می‌تواند نوع رفتار و فعالیت او را در طول روز مشخص كند. برای این كه شرایط مناسب عشق‌ورزی را در شب فراهم كنید، می‌توانید صبح، قبل از خوردن صبحانه، برای این كار قدمی بردارید سعی كنید اولین چیزی كه صبح به او هدیه می‌كنید یك بوسه داغ باشد! همانطور كه او از خواب بیدار می‌شود شانه‌هایش را به آرامی مالش دهید. در گوش او نجوا كنید، آرام به حمام بروید، دوش بگیرید و خود را برای او آماده كنید.
به خاطر داشته باشید كه تحمل هر چیزی جز كسالت و خستگی برای همسرتان آسان است.
ـ پوشیدن یك لباس تكراری برای مدتی طولانی، چندان هیجان‌انگیز و جذاب نیست، سعی كنید با پوشیدن لباس‌های مختلف در زندگی خود تغییر ایجاد كنید.
فردا صبح وقتی همسرتان خانه را به قصد محل كار ترك می‌كند كنار در بایستید و تا وقتی كه او از دیدتان پنهان شد برایش دست تكان دهید. این آخرین خاطره او از شما خواهد بود و در ذهنش خواهد ماند.
با گفتار و رفتار خود كاری كنید كه او برای رسیدن به خانه لحظه شماری كند.
اگر نهار همسرتان را هر روز همراه او می‌فرستید، سعی كنید كه یك یادداشت محبت آمیز كوتاه و مختصر را نیز در آن بگذارید. یك كارت زیبا برای او بفرستید و روی آن بنویسید «محرمانه» با این كار اوقات روز او را از شادی و سرور آكنده كنید.
فعالیت‌های روزانه خود را طوری تنظیم كنید كه هر گاه او به خانه وارد شد، از سر شوق و اشتیاق كمر به خدمت او ببندید.
تصمیم بگیرید و طوری برنامه‌ریزی كنید كه هر وقت اراده كرد در اختیار او باشید. طوری برنامه خود را مرتب كنید كه نزدیكی‌های آمدنش دست به كاری نزنید. دشمن شماره یك عشق، كسالت و خستگی است.
مطمئن شوید كه جسم و روحتان نیز برای پذیرایی از او آماده است. دوش بگیرید و خستگی و درد و غمتان را دور بریزید. موهای زاید را دفع كنید، از عطر یا ادوكلن مورد علاقة او استفاده كنید و آرایش دلخواه او را به كار ببرید ـ شاید به خودتان بگوئید: «چون بیست كیلو به وزنم افزوده شده است قادر نخواهم بود با این لباس‌ها، توجه و میل او را به سوی خود جلب كنم» ممكن است این درست باشد ولی هر چه باشد شما همسر برگزیده او هستید. به نقاط مثبت خود فكر كنید تا او نیز نقاط مثبت شما را ببیند. در این صورت او قادر نخواهد بود لحظه‌ای از شما چشم بردارد. بهتر از همه اینكه، او خواهد فهمید كه چقدر به او اهمیت می‌دهید.
برای حفظ رابطة عاشقانه زن و مرد رعایتِ نكاتی لازم است:

آیین همسرداری،روشهای همسرداری؛love,بوسه،عشـــــــــــق،http://fars-download.mihanblog.com,

1) اسرار یك عاشق:
آیا او شما را به عنوان معشوق خود برگزیده است؟ معشوق كه بی‌ناز و كرشمه نیست. كنیز خانه بی‌چون و چرا تسلیم می‌شود، ولی معشوق، ناز می‌كند و كرشمه می‌فروشد.
معشوق همواره آماده عشق ورزی است. او زیباترین لباسش را می‌پوشد و به نحو مطلوب خود را می‌آراید و همیشه بوی مطبوعی از او به مشام می‌رسد. او از عاشق گله و شكایت نمی‌كند. طوری رفتار می‌كند كه عاشق همواره رئیس و مدیر زندگی او باشد. او با نوع رفتار خود شخصیت او را شكل می‌بخشد و كاری می‌كند كه روابط زناشویی جالب و جذاب به نظر برسد.
امروز عصر وقتی او به خانه می‌آید قیافه و ظاهر شما در اولین چهار دقیقه پس از ورودش، بر تمام حالات و رفتار او در طول شب تأثیر خواهد گذاشت حواس او به سمت شما و غذا معطوف خواهد شد. اگر او دوست داشته باشد كه همین امشب با شما رابطه برقرار كند، تا آنجا كه می‌توانید به او عشق بورزید و محبت كنید اگر بدون هیچ قید و شرطی عشق خود را نثار او كنید او هم به شما عشق خواهد ورزید و شما را دوست خواهد داشت.

2) موج عشق كامل:
ممكن است برقراری روابط جنسی به مدت طولانی در یك تختخواب، در یك اتاق شوهرتان را خسته كرده باشد و جذابیت آن را برای او كم كرده باشد. علاوه بر اینكه چهره و ظاهر خود را برای برقراری این روابط آماده می‌كنید به زمان و مكان آن هم توجه كنید. اگر تنها مكان شما تختخواب است، آن را به مكانی جالب و رویایی تبدیل كنید. ملافه‌ها و پتوها را به بوهای مطبوع و عطرهای خوشبو بیامیزید و او را در دریای شیرین عشق غوطه‌ور سازید.
زنی كه همواره یك جور غذا را به شوهرش می‌خوراند، هر شب یك جور با او رابطه برقرار خواهد كرد روابط جنسی، نیز مانند شام، وقتی قابل پیش‌بینی و تكراری باشند لذت و طعم خود را از دست می‌دهند.
اگر زنی بتواند خود را با احساسات همسرش وفق دهد، بزرگترین لذت و رضایت را برای او تأمین خواهد كرد.
زنان موفق مانند بازیگران خوب نمایش در صحنه‌های مختلف زندگی، نقش خود را به صورتی متنوع بازی می‌كنند. آن‌ها می‌دانند كه باید برای شوهرانشان جذابیت زنان یك حرمسرا را داشته باشند. زن موفق همواره به یك شكل و هیئت باقی نمی‌ماند، بلكه به ظاهر و سیمای زنان مختلف در می‌آید تا به نیازهای شوهرش پاسخ دهد.

3) دلارام:
امشب وقتی همسرتان تصمیم گرفت با شما باشد، با شوق و اشتیاق به میل او پاسخ دهید. او را تحمل نكنید بلكه با حرص و ولع او را بپذیرید. بی‌تفاوتی، بیشتر از هر چیزی موجبات آزار او را فراهم خواهد كرد. او ممكن است از برقراری رابطه با شما حتی وقتی كه مریض هستید و حال و حوصله‌ای ندارید لذت ببرد، اما اگر شما خودتان تمایل داشته باشید كه با او باشید نتیجة آن بسیار عالی و جالب خواهد بود.
اگر شما به او عشق بورزید و او را در آغوش گرم خود پناه دهید، لذتی كه او حس خواهد كرد هیچ حد و مرزی نخواهد داشت و عشق ورزیدن به شما بزرگترین لذت او در زندگی خواهد شد.
رابطه جنسی یك عمل عاشقانه است، هر آنچه می‌توانید به او بدهید تا عشق خود را به خوبی به او ابراز كنید.
وقتی زن و مرد به هم نزدیك می‌شوند، دست‌های زن نباید ساكن و بی‌تحرك باشد. وقتی شما بدن شوهرتان را لمس می‌كنید و او را نوازش می‌كنید به او اطمینان خواهید داد كه او هم قابل لمس است. با دست‌هایتان به او بفهمانید كه او را دوست دارید. او نیاز دارد كه مورد نیاز واقع شود تا به ارزش خود پی ببرد.
همسر شما دوست دارد كه او را بخواهید. او می‌خواهد كه از نزدیكی با او لذت ببرید. اگر دراین زمینه كوتاهی كنید. آرامش فكری او به هم خواهد خورد در این صورت او فكر خواهد كرد فردی شكست خورده و بی‌ارزش است به او ایمان داشته باشید اطمینان خود را به او ابراز كنید. بگذارید او بداند تنها فرد مورد علاقه شما در زندگی است.

4) سریع و شتابان:
یكی از رموز موفقیت، تمركز در زمان حال است سعی كنید از حال یا اكنون خود لذت ببرید. گذشته و فرداهای خیالی را دور بریزید، فقط به لحظة شیرین و لذتبخشی كه در آن قرار دارید. فكر كنید.
او نمی‌داند كه چه چیزی رضایت شما را فراهم می‌كند و از چه چیزی خوشتان نمی‌آید. تنها راهی كه او می‌تواند از این چیزها مطلع شود این است كه به او بگوئید. وقتی او بداند چه چیزی باعث رضایت و لذت شما می‌شود، خودش هم بیشتر لذت خواهد برد. به او بگوئید كه او را می‌خواهید. با او به گونه‌ای رفتار كنید كه او فكر كند كه یك عاشق بزرگ است تا او واقعاً به یك عاشق بزرگ مبدل شود.
اگر همسرتان در روابط جنسی سریع عمل می‌كند و دقایق اندكی را با شما می‌گذراند، شما می‌توانید با تغییر رفتار خود از سرعت او بكاهید و او را متعادل كنید وقتی رفتار شما تغییر كرد، او هم دوست خواهد داشت لحظات بیشتری را در كنار شما سپری سازد. وقتی او ببیند كه شما به او اهمیت می‌دهید، او هم به نیازهای شما بیشتر توجه خواهد كرد.
یك نكتة مهم: وقتی او شروع به معاشقه و مغازله كرد، آتش عشق او را خاموش نكنید. حتی یك كلمه نسجنیده شما می‌تواند مانند آب سردی كه به روی آتش بپاشید، شور و اشتیاق او را خاموش كند اگر او احساس كند كه در آن لحظه حواس شما نزد او نیست، كمتر به رضایت دست خواهد یافت.
گاهی اوقات شما مانند او پر شور و شوق نیستید و برای معاشقه هیچ آمادگی و تمایلی ندارید، در چنین مواقعی می‌توانید به او توجه كنید و او را به گرمی مورد نوازش و محبت خود قرار دهید.
اگر می‌توانید هر گاه كه او دوست دارد، به او عشق بورزید. در صورتی كه حتماً باید به او جواب رد بدهید، در این كار دقت كنید، بگذارید او بفهمد كه شما خود او را رد نمی‌كنید و دوست دارید نیازهایش را به زمان و مكان مناسب دیگری موكول كنید.

5) رفیق شفیق:
نگذارید كه خوی بدتان تا روز بعد دوام داشته باشد. در یك ازدواج خوب، برای تنفر و بد خلقی هیچ جایی نیست.
ممكن است قسمتی از مشكل او نیاز به عشق جنسی شما باشد. مشكل خود را به او بگوئید و رفتار خود را تغییر دهید این تمام كاری است كه لازم است انجام دهید.
عشق‌ورزی مشروط نیست، عشق یعنی پذیرش بی‌قید و شرط همسرتان و احساسات پاك و بی‌آلایشش. او دوست ندارد كه در خانه‌اش شاهد رقابت باشد؛ او به قدر كافی در محل كارش رقیب می‌بیند. در عوض، او به نوازش و محبت شما نیاز دارد.
وقتی همسرتان با شما رفتار ملایم و برخورد خوبی ندارد، او را از لذت رابطة جنسی محروم نكنید. ممكن است او خسته و كوفته به منزل بیاید. لازم است كسی او را دوست داشته باشد، نوازش كند و خستگی روزانه را از تن او بزداید. همچنین شكم گرسنه‌اش را سیر كند و بدن خستة او را با كیمیای عشق بیارامد.
عشق خالصانه و رابطة گرم و صمیمانه باعث آرام كردن مردها می‌شود. این رابطه می‌تواند شما را نیز به آرامش برساند.

خلاصه‌ای از تكالیفی كه گذشت:
1ـ سعی كنید از صبح، شرایط را برای زندگی عاشقانه آماده كنید. به هیئت ظاهری خود توجه كنید و در صحبت كردن نرمش نشان دهید. هر روز صبح تا دم در با او بروید.
2ـ در یكی از روزهای هفته، یك ساعت قبل از اینكه محل كارش را ترك كند به او زنگ بزنید و به او بگوید «عزیزم! تو را با تمام وجود دوست دارم. بی‌صبرانه منتظر آمدنت هستم و برای دیدنت لحظه شماری می‌كنم».
3ـ هنگام ورود آقا، دم در ورودی با ظاهری آراسته و لباس زیبایتان تعجب او را برانگیزید! تنوع و زیبایی، یكی از پایه‌های برقراری روابط خوب و سالم است.
4ـ این هفته، هر شب خود را از نظر جسمی و روحی آماده كنید تا به او نزدیك شوید. سعی كنید رامشگری با ناز و كرشمه باشید و بی‌چون و چرا تسلیم نشوید.
5ـ اگر احساس می‌كنید كه سرد مزاجید و مشكل شما ریشه روانی دارد، حتماً برای حل آن گام بردارید.

ت ـ یار و همدل باشید:
ـ یك جواب نرم خشم را به مهر تبدیل می‌كند.
ـ ازدواج یك مكالمه طولانی است كه با بحث و جدل‌های پی در پی قطع می‌شود.
ـ زن عشق و احساساتش را با كلمات، بیان می‌كند در عوض نیاز دارد كه با شنیدن كلمات، عشق و احساسات را از دیگران دریافت كند.
ـ یك مرد عشق و احساساتش را با رفتار و عمل بیان می‌كند. او با برقراری روابط جنسی، خرید برای خانه و همسرش احساسات و عشق خود را ابراز می‌كند.
ـ زن به نرمش و كلمات محبت آمیز نیاز دارد، ولی مرد با خرید هدایای مختلف سعی دارد او را راضی كند.
ـ یك زن فهیم و دانا، بزرگترین آرزو و خواستة هر مرد است.
ـ زن و مرد اگر می‌خواهند همدیگر را درك كنند لازم است با هم ارتباط برقرار كنند.
ـ شما می‌توانید آغازگر ارتباطی پویا باشید و با این كار مانند یك روانكار به درمان افسردگی همسرتان بپردازید. در این صورت او به فردی سالم‌تر و شاداب‌تر تبدیل خواهد شد.
ـ سعی كنید شنونده خوبی باشید.
ـ هر گاه شوهرتان احساسات و افكارش را بیان می‌كند باید سراپا گوش شوید و به سخنان او توجه كنید.
ـ وقتی با همسرتان صحبت می‌كنید به گفته‌ها و حركات او توجه كنید زیرا ممكن است او با حركات خود به گونه‌ای پیامی را منتقل كند كه از راه گفتن و با زبان نتوان به انتقال آن دست زد.
ـ اگر سكوت اختیار كرد عجله نكنید. او را بستائید و منتظر سخنان او بنشینید. اگر او استراحت می‌كند سكوت را برایش برقرار سازید و اگر او صحبت می‌كند به سخنانش گوش دهید.
2ـ از نصیحت كردن شوهرتان بپرهیزید شكسپیر می‌گوید: «آنها كه دیگران را نصیحت می‌كنند، اغلب خودشان محتاج نصیحت و اندرزند».
ـ وقتی او را نصیحت می‌كنید او احساس می‌كند كه شما از او متنفرید و او را مسئول تمام اتفاق‌ها می‌دانید. حتی اگر نیت خیری هم داشته باشید، نصایح شما برای او سنگین خواهد بود. رفتار شما به رفتار یك مادر شباهت پیدا خواهد كرد و خودش نیز احساس یك پسر كوچك و خجالتی را خواهد داشت.
ـ او به گوش شنوای شما محتاج است. نه به دهان گویا و غرغروی شما.
3ـ هرگز بی‌جهت از همسرتان انتقاد نكنید و روحیه او را خراب نسازید.
4ـ سخنان او را درك كنید، اغلب بهترین لحظات ما لحظاتی نیستند كه عقاید مخالف را به موافق تبدیل می‌كنیم آنچه را كه خوب نمی‌شنویم نمی‌توانیم هرگز درك كنیم. درك متقابل تنها از طریق ارتباط دو طرفه امكان پذیر است.
ـ دفعه بعد كه شما و همسرتان نتوانستید با هم ارتباط كلامی برقرار كنید، بایستید و چارچوب فكری او را مورد نظر قرار دهید. وقتی بتوانید از دید او به دنیا بنگرید خواهید دید كه نتیجه‌گیری او از دید خودش درست و منطقی به نظر می‌رسد. اگر از دید افراد به گفتار و كردارشان نگاه كنید، رفتارشان واقعاً منطقی و درست به نظر خواهد رسید.
5ـ به حالات روحی او بی‌تفاوت نباشید.
ـ او دوست ندارد كه شما نقاط ضعف او را پیدا كنید. به او بگوئید: «شما توانایی انجام دادن بهترین كارها را دارید. من مطمئن هستم كه توان انجام این كار را هم دارید، مطمئن باشید كه او خواهد توانست.
ـ وقتی همسرتان به خانه می‌آید و حال خوشی ندارد و ناراحتی‌اش را بر سر شما می‌كوبد به حالات روحی او بی‌تفاوت نباشید. با خونسردی مشكل او را حل كنید و به گرمی او را پذیرا باشید. به خاطر داشته باشید كه ممكن است او در اداره به انحاء مختلف تهدید شده باشد و نتوانسته بنشیند و گریه كند، اما هر لحظه امكان دارد كه اشكهایش را در دل بریزد و یا خشم‌هایش را بر سر شما بكوبد.
ـ اگر او در لاك خود فرو رفت و درد دلش را برایتان بازگو نكرد، از سر و صدا و دعوا پرهیز كنید.
ـ اگر او نتواند به شما اطمینان پیدا كند از صحبت كردن با شما پرهیز خواهد كرد.
6ـ به علایق و سلایق او توجه كنید.
ـ اگر همسرتان به فوتبال یا ورزش‌های دیگر علاقه زیادی دارد قوانین آن را بیاموزید. اگر او به اشیاء عتیقه علاقه دارد، اطلاعاتی در این زمینه كسب كنید، سعی كنید كه به آنچه او علاقه دارد تمایل نشان دهید و دوست واقعی او باشید.

love,kiss,عشق و بوسه،یار،بوسیدن

ل ـ مرد سركش را كنترل كنید:
ـ تحمل اختلافات، نیاز به قدرت زیادی دارد و خشم و عصبانیت معمولاً منبع این قدرت است. سكوت برای شما به قیمت گزافی تمام می‌شود. اولاً ارتباط شما را قطع می‌كند ثانیاً جسم شما را آزار می‌دهد. زن خشمگین ولی ساكت، همیشه با خودش كلنجار می‌رود و دائم مشكل خود را در ذهنش مرور می‌كند تا آن را به نحوی برای خود توجیه نماید، ممكن است او همسرش در زیر یك سقف و روی یك تخت با هم بخوابند، اما دلهایشان كیلومترها با هم فاصله دارد. زن در حالی كه در كنار شوهرش غنوده است احساس ناراحت می‌كند؛ خصوصاً وقتی كه شوهرش زودتر از او به خواب می‌رود.
ـ روز به روز مواظب دعواها و اختلافات خود باشید. بار مشكل روزافزون سنگین‌تر از آن است كه بتوان آن را تحمل كرد و در برابر آن طاقت آورد.
ـ ریشه‌های افكار منفی درون جسم شما به سم تبدیل می‌شوند آنها افكار و اعمال روزانة شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند، در گفتار و پندار شما اثر می‌گذارند و حتی قادرند برای شما بیماری‌های گوناگون جسمی نیز به همراه آورند.
ـ دفعة بعد كه نزدیك بود سر موضوعی با همسرتان درگیر شوید راه‌های زیر را امتحان كنید.

1) اشك‌های خود را كنترل كنید.
اولین دعواهای پس از ازدواج معمولاً اشك عروس خانم را درمی‌آورد و این درس خوبی خواهد بود برای داماد تا پیش خود فكر كند، «از او انتقاد مكن زیرا ممكن است او گریه كند» در نتیجه ارتباط آنها محدود خواهد شد او به طور ناخودآگاه از صحبت و تبادل نظر جدی پرهیز خواهد كرد تا موجبات ناراحتی همسرش فراهم نشود.
ـ زن‌ها غالباً احساسات و عواطف خود را با اشك‌های خود به نمایش می‌گذارند اشك‌های نرم و آرام شما ممكن است باعث رأفت و حمایت شوهرتان از شما شود، اما اگر همین اشك‌ها و هق هق‌ها ادامه یابد می‌تواند اعصاب او را آشفته سازد و كاری كند كه او دایماً از شما بگریزد.
ـ بر خلاف عقیدة عامه، هیچ مردی از جنگ و جدل با همسرش لذت نمی‌برد. اگر زن فریاد بزند گریه كند و یا غرغر نماید مرد نمی‌داند كه چگونه با او روبرو شود، به همین خاطر برای حفظ غرورش جواب او را می‌دهد و بگو مگو از همین جا آغاز می‌شود.
ـ بهترین كار، گفتن آن چه باید بگویم است و سپس بخشیدن دیگران و فراموش كردن آنچه در بین ما رخ داده است.
ـ هر زنی ممكن است همرش را یكی دو دفعه آزرده باشد، اگر یك دفعه همسرتان باعث رنجش خاطر شما شود، به جای اینكه به اعمال او فكر كنید، به این فكر كنید كه چگونه رفتار به اصطلاح نامناسب او را با رفتار مناسب خود پاسخ دهید.

2ـ از وقت و فرصت مناسب استفاده كنید.
ـ قبل از طرح یك مشكل با شوهرتان در آن مورد به درستی فكر كنید و آن را مورد مطالعه قرار دهید. یك فریاد یا یك احساس خشم آلود ممكن است عواطف همسرتان را جریحه‌دار كند و بین شما و او سدی محكم برقرار سازد.
ـ حرف خود را با خونسردی كامل و بدون اینكه احساساتی شوید، بر زبان آورید.
ـ هرگز با چماق دعوا به استقبال همسرتان نروید به او اجازه دهید كه كمی استراحت كند و حالات روحی خود را مورد بازنگری قرار دهد.
ـ اگر از مشكلات خود بحثی نكنید و بگذارید همرستان آمادگی لازم را پیدا كند بهتر خواهید توانست در راه رفع آن‌ها قدم بردارید. اگر در هنگام تماشای برنامة مورد علاقه‌اش مزاحم او شوید نباید انتظار داشته باشید كه او شاد و خوشحال به گفته‌های شما گوش دهد.
ـ اواخر شب مشكلات بزرگتر به نظر می‌رسد و زندگی هم تیره‌تر به نظر می‌آید. تفاوت بین ناامیدی و امید معمولاً یك خواب راحت است.
ـ برای ایجاد آمادگی، به او بگوئید كه چقدر نظرش برایتان از اهمیت برخوردار است. به او بگوئید كه از چشم وی به مشكل نگریسته‌اید و دوست خواهید داشت كه بفهمید احساس او در این زمینه چگونه است.

3ـ به آرامی به او بگوئید كه در قلب خود چه دارید.
ـ آنچه موجبات ناراحتی شما را فراهم می‌كند بیان كنید، ولی خونسردی خود را حفظ كنید.
ـ عواطف و احساسات خود را با نیروی كلمات برای او بیان كنید. در این صورت او خواهد فهمید كه درون شما چه چیزی در جریان است. هدف اصلی شما باید این باشد كه كاری كنید او احساسات و عواطف شما را درك كند نه اینكه دست به تغییر او بزنید. وقتی او بفهمد كه شما چه احساسی دارید ممكن است تلاش كند و آنچه شما را اذیت می‌كند تغییر دهد.
ـ فكرتان را روی احساسات خودتان تمركز كنید، نه روی خطاهای او.
ـ به جای اینكه به او بگوئید «تو نباید» به او بگوئید «به نظر من»
ـ اگر او را به چیزی متهم كنید، علی رغم اینكه می‌داند اشتباه كرده است تلاش خواهد نمود خود را توجیه كند، این یكی از قوانین مهم زندگی است. اگر شما احساساتی شوید و صدای خود را برای او بلند كنید او هم دست به همین كار خواهد زد.
ـ اگر گفته یا طرز فكر خود را برای او تكرار كنید، این برای او نوعی غر زدن به حساب خواهد آمد. بنا بر این اگر قرار است چیزی به او بگوئید آن را با عشق و محبت بگوئید.
ـ از او به خاطر اینكه به حرف‌هایتان گوش می‌دهد تشكر كنید.
ـ به او اجازه دهید تا در مورد گفته‌های شما فكر بكند و احیاناً نظرش را نیز به شما اطلاع دهد.

4ـ ببخشید و فراموش كنید.
ـ یكی از اصول ثابت و پایدار زندگی خانوادگی «بخشش» است.
ـ بخشیدن دیگران یعنی چشم پوشی از خطاهای غیر قابل اغماض آن‌ها.
ـ بعضی از زنان حافظه عجیبی دارند، آنها هرگز هیچ خطایی را فراموش نمی‌كنند.
ـ زنی كه حاضر نیست دیگران را ببخشد خودش از خستگی و ناراحتی‌های فكری رنج خواهد برد.
ـ حمل كردن بار كینه دیگران، قدرت و انرژی زیادی را می‌طلبد.

5ـ بردبار و شكیبا باشید.
ـ آمار نشان می‌دهد كه صبح‌ها تعداد تصادف‌ها از بقیة ایام روز بیشتر است زیرا معمولاً مردها خانه را هر صبح با ناراحتی و خشم ترك می‌كنند.
ـ به خاطر داشته باشید كه طرز رفتار شما نه تنها جو مناسبی در خانه پدید می‌آورد، بلكه رفتار همسرتان در محیط كار نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
ـ شما با منابع بی‌انتهای عشق‌تان می‌توانید كاری كنید كه او از گزند احساسات تند و شدیدش حفظ كنید.
ـ شما می‌توانید درك و تفاهم را جانشین خشم و رفتار خشن سازید.
ـ شما می‌توانید از همسرتان در برابر بسیاری از حوادث احتمالی محافظت كنید.
ـ اگر سقف‌ها، خانه را از گزند نور و باران مستقیم حفظ می‌كنند زن و مرد هم باید مستقیماً از یكدیگر حمایت كنند و عیوب هم را بپوشانند.
ـ اگر او در خانه ناراحت و غمگین است، ممكن است یك دلیل آن خستگی باشد.
ـ وقتی به علایق او توجه كنید می‌توانید در برابر یك برنامة اجتماعی سخت و پر مشغله از او حمایت كنید.
«زنی وقتی شوهرش را مغموم و خسته دید چندین دفعه میهمانی‌های خود را به تعویق انداخت و به جای آن وقتش را به شوهر اختصاص داد؛ بعدها او گفت كه لحظاتی كه در كنار همسرش مانده بهترین و به یاد ماندنی‌ترین جشن‌ها و مهمانی‌ها بوده است».
پس از حمایت از شوهر، نوبت برقراری صلح و آرامش می‌رسد برقراری آرامش ارزش تلاش را دارد تا ایجادش كنیم.


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات