برای ایجاد یک ID و ایمیل جدید باید ابتدا وارد سایت Http://mail.yahoo.com شوید. صفحه اصلی این سایت بصورت زیر است:

 

 

شما باید روی گزینه Sign up که در شکل بالا مشخص شده است کلیک کنید. صفحه بعد یک فرم نسبتا طولانی است که تکمیل کامل آن توصیه می شود. این فرمها بصورت زیر است:

 

 

این اولین قسمت فرم است که باید تکمیل شود. این فرم شامل:

First name : که نام خود را باید در آن وارد کنید.

Last Name : که نام خانوادگی خود را باید در آن وارد کنید.

Preferred content : این گزینه را تغییری ندهید. ( Yahoo! U.S )

Genre : جنسیتتان را در این قسمت مشخص کنید. ( Male برای آقایان و Female برای خانمها )

Yahoo! ID : نام کاربری را که برای خود در نظر گرفته اید را در اینجا وارد کنید. ( در این نام فقط باید از حروف a الی z و از اعداد بین 0 تا 9 و فقط یک . (نقطه)استفاده شود. بعنوان مثال شما نمی توانید در این نام از کاراکترهایی مانند : , * & ^ % $ # @ !  و از این قبیل استفاده کنید.

Password : در این قسمت رمز عبوری را که در نظر گرفته اید وارد کنید. این عبارت حتما باید بیش از 6 کاراکتر باشد.

Re-type password : در این قسمت رمز عبوری را که در نظر گرفته اید دوباره وارد کنید. ( چنانچه عبارتی که در این قسمت وارد می کنید با عبارت بالایی تفاوت داشته باشد، فرم تایید نخواهد شد. )

 

 

ممکن است شما رمز عبور خود را به هر علتی فراموش کنید. به همین منظور شما باید یک سوال و یک جواب برای خود در نظر بگیرید تا در مواقع فراموش کردن رمز عبور، بتوانید از آن برای بازگردانی رمز عبور استفاده کنید. این قسمت شامل 5 گزینه است:

Security question : در این قسمت از لیست موجود یک سوال را برای خود در نظر بگیرید. مثلا نام حیوان خانگیتان چیست. یا اینکه نام اولین خودرویی که صاحب شده اید چیست و یا غیره.

Your Answer : جواب سوال بالا را در این قسمت بنویسید. مثلا در جواب اینکه نام حیوان خانگی تان چیست میتوانید بنویسید : Nadarim و یا هر چیزی که آنرا فراموش نمی کنید. این جواب باید بیشتر از چهار کاراکتر(حرف) باشد.

Birthday : تاریخ تولد.

Zip/Postal code : کد پستی. میتوانید عدد 91727 را وارد کنید.

Alternate Email : پر کردن این قسمت لزومی ندارد.

 

 

اینها مربوط به اطلاعات شخصی شماست که در پرونده شما ثبت خواهد شد. در صورت تمایل می توانید آنها را پر کنید. این 3 گزینه مربوط به تخصص و حرفه شماست.

 

 

اگر به عکس بالا خوب دقت کنید متوجه می شوید که تعدادی حروف یا اعداد ،در  کادر مشکی رنگ است. عین حروف یا اعدادی را که در آن لحظه مشاهده می کنید را باید در کادر خالی وارد کنید.

 

 

این یک قرارداد بین شما و !Yahoo است. در این قرارداد شما قبول خواهید کرد که از انجام اعمال مجرمانه و غیر اخلاقی در استفاده از این ID پرهیز خواهید کرد. پس از تکمیل نمودن فرم، روی دکمه I Agree کلیک کنید تا مشخصات شما ثبت شود.

 

 

پیدا شدن عبارت فوق به منزله تایید مشخصات شما و ایجاد ID جدید میباشد. شما به عنوان مثال میتوانید با استفاده از نام(ID) و رمز عبوری که در فرم ثبت نام وارد کرده اید، در گروه ما عضو شوید.

 


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات